دوره ی زبان کره ای در کره جنوبی

ساده ترین روش برای گرفتن پذیرش ،دوره های سه ماهه زبان کره ای هستند. ( هر ترم سه ماه می باشد و شما می توانید هشت ترم یعنی دو سال را به یادگیری زبان کره ای بپردازید.) مدارک لازم پاسپورت و ترجمه شناسنامه فرد و پدر و مادر فرد موردنظر و ترجمه مدرک دیپلم و ریزنمرات می باشند. یک نامه انگلیسی از بانک که متعلق به حساب فرد یا پدر باشد که نزدیک به سی میلیون تومان( ده هزار دلار) در آن باشد. شهریه ی دوره های سه ماهه زبان کره ای از ترمی چهار میلیون تومان تا پنج میلیون تومان(برای سه ماه) بسته به نوع دانشگاه و اعتبارش متفاوت است. هزینه خوابگاه نیز از ماهی چهارصد هزار تومان تا یک میلیون تومان متفاوت می باشد.
پیشنهاد ما به زبان آموزان اجاره ی یک اتاق نزدیک دانشگاه است که امکانات حمام ،دستشویی و آشپزخانه جداگانه را داراباشد تا راحت تر بتوانید گوشت حلال تهیه و غذا درست کنید. چون در خوابگاه ها غذاهای با گوشت حرام سرو میشود. هزینه یک اتاق ماهانه حدود یک میلیون تا یک میلیون و سیصد هزارتومان می باشد. اگر با یک ایرانی هم اتاق شوید هزینه های شما کاهش پیدا میکنه.
نکته بسیار بسیار مهم دانشگاه انتخابی است که حتما حتما در سئول باشد. چون همه امکانات و همچنین سفارت ایران در سئول هستند و بقیه شهرهای دور از سئول امکانات عالی ای ندارند. همچنین در شهرهای دور از سئول نمیتوان غذای حلال در رستورانها و یا گوشت و مرغ حلال برای پخت و پز پیدا کرد درحالی که در شهر سئول غذای حلال به راحتی پیدا می شود.

نکته دیگر اینکه حتما بین دانشگاه های ممتاز و یا خوب لیست وزارت علوم باشد. چون اعتبار دانشگاه، بعد از فارغ التحصیلی برای استخدام شدن چه در کره و چه در ایران بسیار مهم است.

برای گرفتن پذیرش و کارهای دیگر ما می تونیم به شما کمک کنیم.

6 دیدگاه در “دوره ی زبان کره ای در کره جنوبی

 • آذر ۱, ۱۳۹۵ در۱۲:۰۵ ب.ظ
  پیوندیکتا

  با سلام به شما دوستان عزیز.
  آیا بعد از گرفتن پذیرش، امکان کار برای دانشجوی خارجی وجود داره؟ یا اصلا به خارجی‌ها اجازه کار نمی‌دن؟ آیا برای کار گرفتن شرایط خاصی وجود داره؟

 • آذر ۳, ۱۳۹۵ در۸:۰۲ ب.ظ
  پیوندیکتا

  سلام.بله اگر رزومه خوبی داشته باشید .

 • آذر ۵, ۱۳۹۵ در۷:۱۳ ق.ظ
  پیوندیکتا

  سلام خانم جلالی ببخشید ویدئوی هفتم درس سومتون دانلود نمیشه ……………

 • آذر ۵, ۱۳۹۵ در۸:۳۳ ق.ظ
  پیوندیکتا

  سلام دوست عزیز.لینک جدید ویدیوی هفتم درس سوم استاد جایگزین شد.

 • مرداد ۶, ۱۳۹۷ در۴:۰۶ ق.ظ
  پیوندیکتا

  ما چطور میتوانیم بطور مستقیم با شما صحبت کنیم لطفا راهنمایی کنید

 • آذر ۲۱, ۱۳۹۷ در۹:۰۸ ب.ظ
  پیوندیکتا

  سلام لطفا به ایدی زیر پیام دهید و هماهنگ کنید:
  id:@Learningkorean

دیدگاهتان را بنویسید